Základní škola s rozšířenou výukou jazyků, Komenského náměstí 91, Mladá Boleslav

Přijímací řízení / zápis

Přijímací řízení / zápis

Máte zájem přihlásit své dítě na naši školu?

Hledáte-li pro své dítě alternativu ke studiu na osmiletém gymnáziu nebo prostě jen chcete, aby se Vaše dítě odmalička intenzivně věnovalo cizím jazykům, nabízíme Vám naši školu.

Přestup ve školním roce 2023/2024

Máte-li zájem, aby Vaše dítě přestoupilo na naši školu v průběhu školního roku 2023/2024, kontaktujte nás prosím. Rádi Vám podáme další informace a zodpovíme Vaše dotazy.

Přihlášky pro školní rok 2024/2025

V úterý 7. května 2024 ve 14:30 se v naší škole koná výběrové řízení pro nové žáky, především do budoucího 6. ročníku, ale můžete se na nás obrátit i v případě, že Vaše dítě bude v příštím školním roce navštěvovat jiný než 6. ročník.

K výběrovému řízení je potřeba se předem přihlásit vedení školy, a to buď telefonicky nebo e-mailem.

Přihlášku do naší školy si můžete stáhnout na našich webových stránkách v sekci "Žádosti a formuláře". Z výběrového řízení nemusíte mít Vy ani Vaše dítě obavy, nejedná se o klasické přijímací zkoušky. Naši vyučující anglického jazyka pouze prověří znalosti Vašeho dítěte a podle nich doporučí jeho zařazení do příslušné třídy (skupiny). Vzorový test najdete v sekci "Dokumenty". Další informace Vám rádi podáme a Vaše dotazy zodpovíme.


Informace pro rodiče budoucích prvňáčků pro školní rok 2024/2025

  • ZÁPIS do prvních tříd se koná:

    přesný termín bude teprve upřesněn, pravděpodobně se bude jednat o měsíc duben

Zápis proběhne registrací prostřednictvím aplikace "Zápisy online“ a zároveň osobní přítomností dítěte ve škole ve stanovený termín zápisu. Více informací se dozvíte včas z našich webových stránek.

Den otevřených dveří

V tomto školním roce proběhne den otevřených dveří, a to konkrétně 8. února 2024 od 8:00 do 14:00. Tento den je především pro budoucí prvňáčky a šesťáky, ale samozřejmě přijít se podívat, a poznat lépe naši školu, může kdokoliv. Jste vítáni a budeme se na Vás těšit.

Matěj Povšík | | Přečteno 4893x

Kontakt

326 321 794
info@2zsmb.cz

Nepřehlédněte

Kalendář akcí