Základní škola s rozšířenou výukou jazyků, Komenského náměstí 91, Mladá Boleslav

Výsledky zápisu do prvních tříd

Výsledky zápisu do prvních tříd

Vážení rodiče,

v příloze najdete dokument s výsledky zápisu dětí do prvních tříd. V dokumentu jsou žáci uvedeni pod kódem, který Vám byl vygenerován při vyplnění přihlášky skrz aplikaci ZápisyOnline.

Rozhodnutí o přijetí si můžete vyzvedávat každý den od úterka 16. dubna na sekretariátu školy od 7:30 do 14:45. Rozhodnutí o odkladu Vám bude doručeno poštou. Žáci, u kterých je uvedeno "Přeřazen do jiné základní školy", žádné vyrozumění z naší školy neobdrží. Jedná se o žáky, kteří se přihlásili na více škol a naši školu nakonec nezvolili, nebo byli přeřazeni jinam.

Vážení rodiče, děkujeme Vám za velký zájem o naši školu. U zápisu se celkově sešlo 71 dětí. Budeme otevírat dvě třídy po 26 žácích. Tímto ale prosím všechny další případné zájemce, kteří se nedostali na jiné školy, a nebo dokonce nebyli u zápisu, aby zkusili štěstí na jiné škole. My bohužel nemáme momentálně už ani jedno místo volné. Do září se samozřejmě může stát, že si někdo ještě nástup rozmyslí, nebo bude někomu udělen dodatečný odklad, ale momentálně opravdu počítáme jen se třídami, kde bude 26 žáků v 1.A a 26 žáků v 1.B. Moc Vám děkuji za pochopení.

2. září se budeme na všechny naše prvňáčky i na Vás rodiče moc těšit! Do té doby bychom se rádi s Vámi ještě osobně setkali na třídních schůzkách, které proběhnou 4. června od 16:00 v budově prvního stupně. Budoucí paní učitelky prvních tříd Vám ještě konkrétně pošlou e-mail, ve kterém Vás na schůzky pozvou a upřesní Vám, v jaké třídě se setkáte.

Výsledky zápisu

Matěj Povšík | 15.04.2024 | Přečteno 348x

Kontakt

326 321 794
info@2zsmb.cz

Nepřehlédněte

    Kalendář akcí