Základní škola s rozšířenou výukou jazyků, Komenského náměstí 91, Mladá Boleslav

Výsledky zápisu do prvních tříd

Výsledky zápisu do prvních tříd

Vážení rodiče,

v příloze najdete dokument s výsledky zápisu dětí do prvních tříd. V dokumentu jsou žáci uvedeni pod kódem, který Vám byl vygenerován při vyplnění přihlášky skrz aplikaci ZápisyOnline.

Rozhodnutí o přijetí si můžete vyzvedávat každý den od čtvrtka 27. dubna na sekretariátu školy od 7:30 do 15:00. Rozhodnutí o odkladu Vám bude doručeno poštou. Žáci, u kterých je uvedeno "Přeřazen do jiné základní školy", žádné vyrozumění z naší školy neobdrží. Jedná se o žáky, kteří se přihlásili na více škol a naši školu nakonec nezvolili, nebo byli přeřazeni jinam.

Vážení rodiče, děkujeme Vám za obrovský zájem o naši školu. Naším plánem bylo otevřít dvě třídy po 26 žácích, celkově jsme si tedy představovali přijmout 52 dětí. Na zápis se však sešlo rekordních 80 dětí! Abych vyhověl co největšímu počtu dětí, rozhodl jsem se tedy otevřít dvě třídy po 30 žácích. Aktuálně je tedy přijato 58 žáků a u dvou dětí ještě není řízení uzavřeno. Tímto ale prosím všechny další případné zájemce, kteří se nedostali na jiné školy, a nebo dokonce nebyli u zápisu, aby zkusili štěstí na jiné škole. My bohužel nemáme momentálně už ani jedno místo volné. Do září se samozřejmě může stát, že si někdo ještě nástup rozmyslí, nebo bude někomu udělen dodatečný odklad, ale momentálně opravdu počítáme s plným stavem na číslech 30 žáků v 1.A a 30 žáků v 1.B. Moc Vám děkuji za pochopení.

4. září se budeme na všechny naše prvňáčky i na Vás rodiče moc těšit! Do té doby bychom se rádi s Vámi ještě osobně setkali na třídních schůzkách, které proběhnou 7. června od 16:00 v budově prvního stupně. Budoucí paní učitelky prvních tříd Vám ještě konkrétně pošlou e-mail, ve kterém Vás na schůzky pozvou a upřesní Vám, v jaké třídě se setkáte.

Příloha

Matěj Povšík | 25.04.2023 | Přečteno 546x

Kontakt

326 321 794
info@2zsmb.cz

Kalendář akcí