Základní škola s rozšířenou výukou jazyků, Komenského náměstí 91, Mladá Boleslav

Individuální konzultace a doučování stále pokračují

Individuální konzultace a doučování stále pokračují

Vážení rodiče a milí žáci,

rád bych Vám tímto připomněl, že možnost docházet do naší školy na individuální konzultace a doučování nadále i přes přísnější opatření, která dnešním dnem v republice začala platit, pokračuje!

Jak jste si už zvykli, naše škola je vlastně pořád "otevřena". Všichni zaměstnanci školy i přes dlouhotrvající opatření stále dochází do práce a pracují přímo z pracoviště. Jsme tu tedy stále k dispozici všem žákům, kteří pravidelně chodí do školy si nechat dovysvětlit učivo, poradit se, odevzdat a vyzvednout své práce, atd. Nadále jsme také k dispozici rodičům, kteří si potřebují vyřídit například administrativní záležitosti, či probrat situaci ohledně svého dítěte. V platnosti také zůstávají individuální prohlídky školy, zejména pro budoucí prvňáčky a jejich rodiče. Můžete si tedy nadále domlouvat schůzku s naší paní zástupkyní Mgr. Marií Tomsovou. V neposlední řadě je také potřeba připomenout, že i školní jídelna bez přerušení pořád vaří a každý žák má možnost si vyzvedávat obědy do vlastních nádob. Takže si stačí oběd jen přihlásit a pak mezi 11. až 14. hodinou si ho u nás v jídelně vyzvednout.

Osobně věřím, že tato naše otevřenost a možnost být Vám každý den k dispozici, Vám aspoň trochu současnou dobu ulehčuje a zpříjemňuje. Nemá smysl už asi dávat od boku nějaké odhady, kdy by se mohla situace změnit a škola se rozběhnout jako dřív. To už jsem se osobně několikrát v minulých dnech, týdnech i měsících spálil, ale v každém případě musíme společně věřit, že po těch avizovaných třech týdnech tvrdých opatření, se nám život ve škole zase začne společně se žáky rozbíhat. Do té doby se nebojte na nás kdykoliv a s čímkoliv obrátit, rádi pomůžeme.

Děkuji Vám za Vaši spolupráci.

Matěj Povšík

 

Matěj Povšík | 01.03.2021 | Přečteno 404x

Kontakt

326 321 794
info@2zsmb.cz

Kalendář akcí