Základní škola s rozšířenou výukou jazyků, Komenského náměstí 91, Mladá Boleslav

Hurá na prázdniny!

Hurá na prázdniny!

Vážení rodiče a milí žáci,

dnešním dnem nám skončil podivný školní rok. Rok, který jsme si až v jeho samotném závěru mohli naplno užít, a že jsme si ten závěr ale fakt užili! Vysvědčení jsou rozdána a nyní vás čekají dva měsíce letních prázdnin!

Do školních lavic se zase vrátí život až 1. září. A tak nezbývá nic jiného, než Vám všem popřát co nejkrásnější a nejpohodovější prožití léta. Na školu teď  nemyslete, užívejte prázdnin naplno, ale hlavně opatrně, ať se v září sejdeme všichni v plném zdraví.

Rodiče ještě prosím o jednu důležitou věc. Z technických důvodů dojde zítra v jídelně po převodu všech přeplatků k vymazání databáze strávníků. Pokud tedy máte zájem, aby se Vaše děti od září stravovaly v naší jídelně, je nutné se znovu přihlásit vyplněním a odevzdáním přihlášky, kterou najdete na našich webových stránkách. To samé platí i pro dospělé strávníky - zaměstnance i cizí, prostě pro všechny. Možnost podání přihlášek máte ve dnech 7., 8. a 9. července, vždy mezi 11. až 13. hodinou a pak od 16. srpna již každý všední den od 9 do 12 hodin.

Pokud byste také chtěli cokoliv vyřídit ve škole, tak vězte, že jsme prakticky každý všední den otevření. Buď tu najdete mne, nebo obě zástupkyně, paní sekretářku s paní školnicí či dokonce nás všechny najednou. Případné návštěvy uskutečněte prosím vždy mezi 9. a 12. hodinou nebo po telefonické či e-mailové domluvě. Samozřejmě se může stát, že z důvodu čerpání dovolené dojde výjimečně k tomu, že škola nebude otevřená. Děkujeme za pochopení.

Všem Vám mockrát děkuji za spolupráci v uplynulém školním roce a budu se na Vás těšit v roce následujícím.

Matěj Povšík

 

Matěj Povšík | 30.06.2021 | Přečteno 250x

Kontakt

326 321 794
info@2zsmb.cz

Kalendář akcí