Základní škola s rozšířenou výukou jazyků, Komenského náměstí 91, Mladá Boleslav

Shrnutí informací k zápisu

Shrnutí informací k zápisu

Vzhledem k množícím se dotazům ohledně zápisu do první třídy shrnujeme informace ohledně formy zápisu.  V tomto článku najdete odpovědi na nejčastější dotazy.

 

 

Kdy mohu své dítě zapsat k vám do školy? Kdykoli od 1. 4. do 30. 4. 2020

Jakou formou mohu své dítě zapsat? Letos probíhají zápisy elektronickou formou. Kliknutím na odkaz https://aplikace.zapisyonline.cz/SOL/PublicWeb/2zsmb/KWE015_PrihlaskaZS.aspx#  se dostanete do aplikace Zápisy online, kde vyplníte dané údaje a odešlete. Na vámi uvedený email Vám přijde potvrzení o přijetí přihlášky s kódem dítěte (uchovejte) a v příloze mailu budete mít PDF vyplněné přihlášky. Přhlášku vytisknete, podepíšete a spolu s kopií rodného listu dítěte donesete na sekretariát školy  PO, STŘ 8 -11 hod. Další možnost je, že vytisknutou a podepsanou přihlášku společně s kopií rodného listu pošlete poštou (popř. přes datovou schránku nebo mailem s elektronickým podpisem) na adresu školy. Pokud nemáte možnost vyplnit nebo vytisknout elektronickou přihlášku, stačí, když jeden zákonný zástupce přijde do školy (bez dítěte) a přihlášku vyplní. S sebou samozřejmě musí mít kopii rodného listu.

Kdy budu vědět, jestli je mé dítě přijato? Ihned po 30. dubnu vyvěsíme na stránkách školy seznam přijatých dětí, zárověň bude seznam ( pouze kódy dětí) vyvěšený na dvěřích hlavní budovy, Komenského náměstí 91. Předpokládáme, že všichni uchazeči (kromě žádajících o odklad docházky) budou přijati.

Mohu k vám do školy zapsat své dítě i pokud bydlíme mimo spádovou oblast školy? Ano, můžete. Přijímáme  všechny děti, i ze širokého okolí MB. Samozřejmostí přijetí je i sourozenec na naší škole.

Bude nějaká možnost pro dítě seznámit se s prostředím školy před nástupem v září? Ano. Čekáme na vývoj situace. S největší pravděpodobností nabídneme tuto možnost v posledním týdnu letních prázdnin ( popř. ještě v červnu). Děti by se potkaly neformálně s paní učitelkou a prohlédly by si školu. Sledujte naše webové popř. facebookové stránky.

Proběhne schůzka s budoucí třídní učitelkou? Ano. Pokud nám to situace dovolí. Každý rok v červnu probíhá schůzka rodičů s budoucí třídní učitelkou, kde rodiče dostanou potřebné informace ohledně pomůcek a záčatku školního roku. Sledujte opět naše webové stránky.

Pokud byste potřebovali jakékoli další informace, pište na email tomsova@2zsmb.cz

 

Marie Tomsová | 08.04.2020 | Přečteno 601x

Kontakt

326 321 794
info@2zsmb.cz


Ocenění společnosti Scio

Kalendář akcí