Základní škola s rozšířenou výukou jazyků, Komenského náměstí 91, Mladá Boleslav

Učitelský sbor

Učitelský sbor

 

 

 

Třídní učitelé

1.A Mgr. Žaneta Koutová Aj, Vv koutova@2zsmb.cz
1.B Mgr. Marie Tomsová Aj tomsova@2zsmb.cz
1.C Mgr. Jana Kozjaková M, Hv kozjakova@2zsmb.cz
2.A Mgr. Jana Kofrová Aj kofrova@2zsmb.cz
2.B Mgr. Blanka Bílková Aj, Hv bilkova@2zsmb.cz
3.A Mgr. Dagmar Pletková   pletkova@2zsmb.cz
3.B Mgr. Dana Dolenská dolenska@2zsmb.cz              
4.A Mgr. Eva Dolenská Hv dolenska.e@2zsmb.cz
4.B Mgr. Jana Čichovská Hv, Cč cichovska@2zsmb.cz
4.C Bc. Petra Hlaváčová Aj hlavacova@2zsmb.cz
5.A Mgr. Dana Zábranská M zabranska@2zsmb.cz
5.B Mgr. Pavel Bahník bahnik@2zsmb.cz
5.C Mgr. Alena Kafková Hv kafkova@2zsmb.cz
6.A Mgr. Bc. Simona Schwaningerová Aj, Čj, Ch schwaningerova@2zsmb.cz
6.B Mgr. Tereza Kolínská Aj, Čj kolinska@2zsmb.cz
6.C Bc. Anna Janečková Nj, NjP, Ov janeckova@2zsmb.cz
7.A Mgr. Monika Šálková Nj, NjP, Př, Rv, Ivt salkova@2zsmb.cz
7.B PhDr. Jana Horáčková, Ph.D. M, Fy, Pč horackova@2zsmb.cz
8.A Mgr. Veronika Brejchová Čj, Vla, D brejchova@2zsmb.cz
8.B Mgr. Bc. Matěj Povšík D, Ov, Z, Ivt, Tv povsik@2zsmb.cz
8.C Mgr. Věra Machová Čj, Aj, Tv machova@2zsmb.cz
9.A Mgr. Naděžda Kočí Aj, Čj koci@2zsmb.cz  
9.B Mgr. Lenka Šimonová D, Ov, Pč, Rv simonova@2zsmb.cz  
9.C Mgr. Radka Adamů M, Z adamu@2zsmb.cz  

Netřídní učitelé

  Petr Buben Tv, Pč buben@2zsmb.cz
  Mgr. Pavla Fantová Šj, ŠjP fantova@2zsmb.cz
  Bc. Jan Havelka Čj, D, Z, Ivt, Pč jan.havelka@2zsmb.cz
  Ing. Jiří Havelka, DiS. Hv havelka@2zsmb.cz
  Mgr. Petra Ježková Aj jezkova@2zsmb.cz
  Ing. Jana Koucká Vv, Pč koucka@2zsmb.cz
  Nikola Kovačíková Tv, Aj, Rv, Sh kovacikova@2zsmb.cz
  Mgr. Bc. Hana Macková mackova@2zsmb.cz
  Jens Oxboll Ak oxboll@2zsmb.cz
  Adam Schwaninger Aj, Tv, Z, Př schwaninger@2zsmb.cz
  Mgr. Blanka Stránská Fy stranska@2zsmb.cz
  Mgr. Jana Šimková Aj simkova@2zsmb.cz
  Mgr. Iveta Šimonová M iveta.simonova@2zsmb.cz
  Mgr. Petra Vejvalková Fy, Ch, Dv, Pg, ZjV, Ivt vejvalkova@2zsmb.cz
       

Ostatní pedagogičtí pracovníci

Věra Jiránková Asistentka pedagoga v 1.C jirankova@2zsmb.cz
Martin Král Školní asistent kral@2zsmb.cz
Mgr. Zdeněk Vranovský Asistent pedagoga v 8.A vranovsky@2zsmb.cz

 

Matěj Povšík | | Přečteno 11570x

Kontakt

326 321 794
info@2zsmb.cz


Ocenění společnosti Scio

Kalendář akcí