Základní škola s rozšířenou výukou jazyků, Komenského náměstí 91, Mladá Boleslav

Vzhůru na bitevní pole!

Vzhůru na bitevní pole!

Jelikož žáci třídy 7.A v průběhu školního roku tvrdě bojovali, aby měli na vysvědčeních co nejlepší známky, rozhodli se, že si za odměnu dopřejí boj i mimo školní lavice. A kde se bojuje lépe než na laser game!

Dne 30. května jsme se sešli na zastávce Mladá Boleslav město a poté jsme jeli vlakem až do Prahy. Na Masarykově nádraží jsme nasedli do metra a vyrazili do Holešovic, kde se nachází aréna Mercuria Laser Game. A právě zde byl náš cíl!

Rozdělili jsme se do čtyř týmů, navlékli vesty, chopili se zbraní a vyrazili do boje! Jednotlivé vesty byly pojmenovány podle pohádkových a seriálových postav, takže se na bitevní poli střetl například Bart Simpson s královnou Elzou, či večerníčkový Bobek se Shrekem.

Taktiky byly různé, někdo spoléhal více sám na sebe, někdo vsadil na týmovou hru. Na bojišti se střetly všechny čtyři týmy naráz a soupeřily proti sobě ve třech hrách po dvanácti minutách. První hra nás nabudila, kdo hrál laser game poprvé, vyzkoušel si, jak to funguje a v následujících dvou kolech již věděl, jak na nepřítele. Tři hry byly pro nás akorát, po úmorném boji a běhu jsme si všichni museli na chvíli odpočinout a načerpat nové síly na cestu.

Plni dojmů a skvělých zážitků jsme se vydali opět na metro a následně jsme vyhledali občerstvení, které jsme si po takovém výkonu všichni zasloužili. Po krátkém obědě jsme se vydali na nádraží na vlak. V Mladé Boleslavi na hlavním nádraží jsme měli přestoupit do osobního vlaku, který nás měl odvézt až na zastávku Mladá Boleslav město. Vlak nám ale bohužel ujel, a tak jsme se museli do města vydat pěšky. Ani tato nepříjemnost nám ale nezkazila náladu. Na tento výlet budeme ještě dlouho vzpomínat a již teď přemýšlíme nad tím, kam bychom se mohli příště podívat.

Příloha

Veronika Brejchová | 31.05.2019 | Přečteno 157x

Kontakt

326 321 794
info@2zsmb.cz


Ocenění společnosti Scio

Kalendář akcí