Základní škola s rozšířenou výukou jazyků, Komenského náměstí 91, Mladá Boleslav

Pohár rozhlasu 2019

Ve čtvrtek dne 16. 5. 2019 proběhla na Městském stadionu v Mladé Boleslavi atletická soutěž Pohár rozhlasu 2019.

Zúčastnilo se ho 14 žáků 6. a 7. tříd. Sportovci soutěžili v několika atletických disciplínách: běh na 60 m, běh na 600 m (dívky), běh na 1000 m (chlapci), skok daleký, skok vysoký, hod kriketovým míčkem a štafetový závod 4 x 60 m. I přestože bylo necelých 10 stupňů Celsia, soutěžící se snažili podat co nejlepší výkon. Byla to soutěž družstev, za 2. ZŠ MB nás reprezentovalo 7 dívek: Barbora Šormová, Marie Kubínová, Josefa Zavadilová, Tereza Salačová, Lucie Procházková, Annie Jurkeniková, Adéla Mosiurczaková a 7 chlapců: Michal Piliaev, Filip Karas, Josef Kučera, Jan Buryán, Jan Putorík, Dominik Pernica a Šimon Řípa. Dívky v konkurenci dalších 12-ti škol skončily na pěkném 5. místě, chlapci obsadili 9. místo.

Všem soutěžícím děkujeme za reprezentaci školy.