Základní škola s rozšířenou výukou jazyků, Komenského náměstí 91, Mladá Boleslav

Halloween v 1.A

Halloween v 1.A

V pátek 25. 10. jsme v 1.A slavili pod vedením hlavní čarodějnice náš první Halloween. Hned od půl osmé se nám začaly ve třídě hromadit halloweenské dobroty a naše třída se změnila v jednu velkou halloweenskou party. Mohli jste zahlédnout čarodějnice, upíry, královny upírů, pavouky, dýně, zombie, strašidelnou vílu i princeznu, kostlivce, bubáky, duchy a kočičí dámy.

Během vyučování jsme se seznámili s historií, symboly a tradicí tohoto anglosaského svátku, ale nezapomnělo se ani na Dušičky a paní učitelka nám pustila pohádku Jak to bylo na Dušičky. Dále nás čekaly halloweenské pracovní listy – počítání, uvolňovací cviky a vybarvování podle zadání. Také jsme zkoušeli uhádnout, kdo ukradl sladkosti v písničce Who Took The Candy? (https://www.youtube.com/watch?v=veZlIX6d63Y), byli jsme nakupovat v 1.C v jejich zdravém obchodě a mohli jsme si nechat udělat halloweenské tetování. Den jsme zakončili společně s 1.B a 1.C v zrcadlovém sále, kde jsme si zatancovali a paní učitelky vybraly dva nejoriginálnější kostýmy z každé třídy.

Strašidelné dopoledne jsme si moc užili a pořád jsme něco mlsali. Děkuji všem rodičům, kteří se podíleli na přípravě občerstvení a kostýmů. Moc si toho vážím! Děti byly nadšené, což je vidět z fotografií.

Žaneta Koutová | 01.11.2019 | Přečteno 247x

Kontakt

326 321 794
info@2zsmb.cz


Ocenění společnosti Scio

Kalendář akcí